MUZIKE

Kreu Rreth Nesh Katalogu Kontakt Muzike 1 Muzike 2 Muzike 3 Histori MUZIKE E RE (TOP-FEST 3) Libri i Shenimeve Photo1 Photo2 Photo3 Photo4 Photo5 Photo6 Sporti

Kenga Magjike 2003
Shpat Kasapi - Pran teje
Download
Huej De El Sajd - NderroDownload
Julian Lekocaj - SonteDownload
Evis Mula - Te dua tyDownload
Ernisi & Albani - Me degjoDownload
Pegi Xhani - Kerko me shumeDownload
Arberie Hadergjonaj - Ti nuk jeDownload
Fitnete Tuda - Si muzikaDownload
Valmira Katana - Gjurme te perjetshmeDownload
Gjergj Jorgangji - Kujt ti lutemDownload
Udha e Shkambit - Vetem per tyDownload
Mimoza Ahmeti - Arti i jetes ne vetmiDownload
No Trust - LuftoDownload
Guximtar Rushani - Ta them kush jeDownload
Ledina Celo - Te dua se je tiDownload
Kujtim Prodani - I m from TiranaDownload
Alketa & Flori - Merrme te fundit nateDownload
Saimir Cili - I harruariDownload
Odeta Katundi - Nese sme njehDownload


Ilir Shaqiri - Kujdes lirine
Ilir Shaqiri - Rrufet e frizajit
Download
Ilir Shaqiri - Tahir mehaDownload
Ilir Shaqiri - Ballendritur i burreriseDownload
Ilir Shaqiri - Gryka e llapushnikutDownload
Ilir Shaqiri - Bardhyl osmaniDownload
Ilir Shaqiri - Ushtar kavajaDownload
Ilir Shaqiri - Dr ShpetimiDownload
Ilir Shaqiri - bekim hyseniDownload
Ilir Shaqiri - Engjujt arbrorDownload
Ilir Shaqiri - Prane lapidaritDownload
Ilir Shaqiri - Ne mes te atdheutDownload
Ilir Shaqiri - Dritqiriri i naimitDownload
Ilir Shaqiri - Nusja e maleveDownload
Ilir Shaqiri - Gjerdani i trimeriseDownload
Ilir Shaqiri - Ilir lushtakuDownload
Ilir Shaqiri - Vllezerit muraneDownload

Tuna
Tuna - Macho man
Download
Tuna - ZhigalloDownload
Tuna - 12 MuajDownload
Tuna - PiromanDownload
Tuna - I heshtur si varrDownload
Tuna - Me duhesh tiDownload
Tuna - Te jetojmDownload
Tuna - Un e diDownload

Sinan Vllasaliu - Lutem
Sinan Vllasaliu - Ik me shpejte
Download
Sinan Vllasaliu - Guri i nenesDownload
Sinan Vllasaliu - AvanturisteDownload
Sinan Vllasaliu - Bija imeDownload
Sinan Vllasaliu - Luje luje ti ate belDownload
Sinan Vllasaliu - Edhe e bukur edhe tradhetareDownload
Sinan Vllasaliu - Agu i dritesDownload
Sinan Vllasaliu - Harroj genjeshtratDownload
Sinan Vllasaliu - Si dikurDownload
Sinan Vllasaliu - DonaDownload
Sinan Vllasaliu - LutemDownload

Per ju Dasmore
09 Lori Potpuri
Download
04 Shkurtja,Shyhretja,Didi PotpuriDownload
01 Sinan Vllasaliu Dil te kroni cucoDownload
05 Dani & Afrimi Tufa tufaDownload
02 Lumja Hajde me shuplakDownload
07 Aziz Murati Kur dola te kroniDownload
06 Xheza Fluturoj dallΓ«ndyshjaDownload
03 Dani & Afrimi Kur e lujm na shotenDownload

Muharrem Ahmeti - Kthehu Leonore
1 Download
7 Download
2 Download
3 Download
8 Download
6 Download
4 Download
5 Download

Naim Abazi - Mihrije Braha
Naim Abazi & Mihrije Braha 2003 - Track-08
Download
Naim Abazi & Mihrije Braha 2003 - Track-05Download
Naim Abazi & Mihrije Braha 2003 - Track-01Download
Naim Abazi & Mihrije Braha 2003 - Track-07Download
Naim Abazi & Mihrije Braha 2003 - Track-09Download
Naim Abazi & Mihrije Braha 2003 - Track-03Download
Naim Abazi & Mihrije Braha 2003 - Track-04Download
Naim Abazi & Mihrije Braha 2003 - Track-12Download
Naim Abazi & Mihrije Braha 2003 - Track-13Download
Naim Abazi & Mihrije Braha 2003 - Track-06Download
Naim Abazi & Mihrije Braha 2003 - Track-02Download
Naim Abazi & Mihrije Braha 2003 - Track-10Download
Naim Abazi & Mihrije Braha 2003 - Track-11Download
Naim Abazi & Mihrije Braha 2003 - Track-14Download
Ganimete Abazi - GANJA
Fisi -Ganimete Abazi- Tradhtia
Download
Fisi -Ganimete Abazi- IdiotiDownload
Fisi -Ganimete Abazi- Drita e syveDownload
Fisi -Ganimete Abazi- Pse u ndameDownload
Fisi -Ganimete Abazi- Nuk e diDownload
Fisi -Ganimete Abazi- Jo JoDownload
Fisi -Ganimete Abazi- E HumburDownload
Fisi -Ganimete Abazi- Era e harrimitDownload
Fisi -Ganimete Abazi- Dashurija e VertetDownload
Fisi -Ganimete Abazi- Mire u PafshimDownload
Aurela-Gace - Tundu bejke

Nusret Muqiqi CORONA
Lumi ju qe pritni
Download
E imja jeDownload
Hajde me shuplakDownload
Hajde hyn ne valleDownload

DANI - 30 Vjet me Ju
Dy te dashura - Prit edhe pak
Download
N`qarshi t`vogelDownload
Dil ne penxhere - Hajde rrushi i PejesDownload
Lulja prej lules - Ty te vrafte perendiaDownload
Hajde shote mashallah - Per ty goten du me thyDownload TradhtareDownload
N`drasse tvekutDownload
Moj Hatixhe - Raki e loteDownload
Vallja e RugovesDownload
Krisi pushka - Destan beguDownload
Moj e mira kaplushkuqeDownload
Pasi pa ty smund tjetoj - Kur i mbusha 20 vjetDownload
Te dugaja e re - Dola n`penxhereDownloadXheki - Vetem ti
Xheki - A vjen dita
Download
Xheki - Drite per ty terr per muaDownload
Xheki - Vetem tiDownload
Xheki - Pse spo mundem te harrojDownload
Xheki - VloraDownload
Xheki - Ka edhe me keqDownload
Xheki - Pa tyDownload
Xheki - Vec me tyDownload
Xheki - Digjem shkriemDownload
Xheki - A mjafton nje jeteDownload
Xheki - A e dinDownload
Xheki - Kush u qu peshe nga me e miraDownload

Dj Mali
Track-02
Download
Track-06Download
Track-07Download
Track-03Download
Track-08Download
Alma Gashi - nga Dj Mali 01Download
Track-05Download
Track-04Download

Zyber Avdiu - 100 nete e 100 dite
Zyber Avdiu - Hajde moj melaqe
Download
Zyber Avdiu - E di se gabonDownload
Zyber Avdiu - 100 nete e 100 diteDownload
Zyber Avdiu - E vogel je per sevdaDownload
Zyber Avdiu - Hajde o llokumDownload
Zyber Avdiu - M'ka qu leter mu dashniaDownload
Zyber Avdiu - Hiq mos keni gajleDownload
Zyber Avdiu - Harroje tiDownload

Afrim Muqiqi - U knaqem u knaqem - LIVE
Afrim Muciqi - L&I Company & Yjet
Download
Afrim Muciqi - Hyni gjith ne valle - Sot flamuri po valonDownload
Afrim Muciqi - Sonte e kallem krejt - Ku je kan moj qikDownload
Afrim Muciqi - U knaqem u knaqemDownload
Afrim Muciqi - Luj luj Prishtinase - Fike kalleDownload
Afrim Muciqi - Lujma, LujmaDownload
Afrim Muciqi - Luje vallen luje - Nen hije te lisitDownload

Etno Engjujt - Tingulli 3
Tingulli 3 - Aman aman
Download
Tingulli 3 - MustafaDownload
Etno Engjujt - Baki i pestit katDownload
Etno Engjujt - Fuck with meDownload

B.B. Poqi - Sa per fillim
B.B. Poqi - Diku prane shtepise sime
Download
B.B. Poqi - Ti je vetem nje iluzion InstrumentaleDownload
B.B. Poqi - Mendoj per tyDownload
B.B. Poqi - Moj e mira te pojataDownload
B.B. Poqi - QeshuDownload
B.B. Poqi - Ti je vetem nje iluzionDownload
B.B. Poqi - Po ai tip i vjeterDownload
B.B. Poqi - BabillonDownload
B.B. Poqi - S'dua te besojDownload
B.B. Poqi - Kendo me neDownload
B.B. Poqi - Edhe nje nate si kjoDownload

Xeni - Ju kendon zemra
Xeni - Lujma lujma doren mbi dore
Download
Xeni - Mirembrema zoti i shpiseDownload
Xeni - Me agoj ditaDownload
Xeni - Hajde moj sevdaDownload
Xeni - Mori nene rash n hapsaneDownload
Xeni - Zambaku i bardhe kur lulzonDownload
Xeni - Kur nje dite te pasheDownload
Xeni - O kandil garipiDownload
Xeni - Ne sabah bre shpirtDownload
Xeni - Ruju qiko teritDownload
Xeni - ZareDownload
Xeni - Zuna ne kajkDownload
Xeni - Sa defrim sonte do kemDownload
Xeni - Mori gonxhe trendafiliDownload
Xeni - Nje barake me derras t vjetraDownload
Xeni - Me pak bejteDownload

Artiola Toska - Larg syve, Larg zemres
Artiola Toska - Mos me prek
Download
Artiola Toska - Kush ja pa hajrin dashnisDownload
Artiola Toska - Harxhoje parenDownload
Artiola Toska - Ti mor det - populloreDownload
Artiola Toska - Larg syve larg zemresDownload
Artiola Toska - Rrall kam pa ksoj bukurieDownload
Artiola Toska - Syt te njona, ment te tjetraDownload
Artiola Toska - Fol njiher moj statselvi - populloreDownload
Artiola Toska - Ah moj naneDownload
Artiola Toska - Ah capkenDownload
Artiola Toska - Ty mor djal ste duaDownload
Artiola Toska - Jam tu shku me nji rug - populloreDownload

Mega Labia
mega labia - Track 10
Download
mega labia - Track 5Download
mega labia - Track 2Download
mega labia - Track 7Download
mega labia - Track 11Download
mega labia - Track 3
Download
mega labia - Track 1Download
mega labia - Track 4Download
mega labia - Track 8Download
mega labia - Track 9Download

Fisniket - 20 vjet me ju
05 - Fisniket
Download
fisniket Download
09 - FisniketDownload
fisniket - Download
02 - FisniketDownload
01 - FisniketDownload
06 - FisniketDownload
07 - FisniketDownload
04 - FisniketDownload
03 - FisniketDownload
08 - FisniketDownload

TOP LI COMPANY
Leonora Jakupi - Ke kujdes djale p dreq
Download
Dani - Dashuria pa shpreseDownload
Leonora Jakupi - TradhetareDownload
Leonora Jakupi - 1001 NeteDownload
Leonora Poloska - Blete e egerDownload

Dani dhe Afrimi
Yjet me Yje - Instrumental
Download
Yjet me Yje - Hajde te Vallzojna - Ymeri dhe KadencaDownload
Yjet me Yje - Hajde te kendojna - Kur e lujm na ShotenDownload
Yjet me Yje - Sonte nate e Bukur - Mehmeti dhe ModulDownload
Yjet me Yje - POTPURI...Dani dhe Afrimi Lori dhe NazifjaDownload

Bleona-Qereti
Bleona Qereti - Ky shi a bie edhe per ty
Download
Bleona Qereti - Ca i duam Ca na duanDownload
Bleona Qereti - OboboDownload
Bleona Qereti - EkstravagantjaDownload
Bleona Qereti - Blla blla bllaDownload
Bleona Qereti - NapoloniDownload
Bleona Qereti - Pyes te dashuritDownload
Bleona Qereti - Ik meso so dashurohetDownload
Bleona Qereti - Te dashurojDownload
Bleona Qereti - Quam te vdekurDownload
Bleona Qereti - Do te dua neserDownload
Bleona Qereti - Mi ke te gjithaDownload

Te ndryshme
Albaniacs feat Ekrem GJ Ku t shojm Sundojm
Download
Sabriu Fejzullahu dhe Beka - Dy dhembjeDownload
Hija e jetes - Shiko nga kendi imDownload
NEXT_EPISODE_SHQIP :) Download
Albo Holics - KosovesDownload

Ramadan Krasniqi - Dani Ulqin 2004
LIVE ne Ulqin Mix Ramadan Krasniqi
Download
LIVE ne Ulqin Mix2 Ramadan KrasniqiDownload
LIVE ne Ulqin Mix3 Ramadan KrasniqiDownload
LIVE ne Ulqin Mix1 Ramadan KrasniqiDownload
Dashuri e Pashprese Ramadan KrasniqiDownload

Muzike Dashurije
Mariza Ekonomi - Piano E Vjeter
Download
Mentor Kurtishi-Jeto se kam vdek per tyDownload
Afrim- Biri imDownload Sabri-Nuk i duaDownload
Dani - Kur ma ktheve shpinenDownload
Antica-WhyDownload
Dani_-Moj TradhtareDownload
InstrumentalDownload
Eneide Tarifa-EndrratDownload
Naser Berisha-BjondinaDownload
Gili & Ardit Stafaj-DitΓ«t e funditDownload
Jeta eshte e shkurt - Rifadije GreicevciDownload
Boom Gang- Qaj per tyDownload
Mariza Ekonomi - TregomeDownload
Ganja-Sonte_ne_u_NdahemDownload
Duli_Per TYDownload Dani-Mastro me ViolinDownload

Ardit Gjebrea - Ja ku jam
ja ku jam
Download hapat e funditDownload
kur te jesh merzitur shumeDownload
CmenduriDownload
te dua (duet me Inva Mula)Download
jo meDownload
shume te kam dashur por...Download
hijet (me dr. Flori)Download
bota imeDownload
se te kam shpirtDownload
ti nuk ke me ndjenjaDownload
kur braktis ate qe doDownload
flas me henenDownload
havaleDownload

Gjyste Vulaj 100 %
Gjyste Vulaj - Une qyqet po vallezoj
Download
Gjyste Vulaj - Sben keshtuDownload
Gjyste Vulaj - Kush po vuaneDownload
Gjyste Vulaj - Nare me korreDownload
Gjyste Vulaj - 100Download
Gjyste Vulaj - LavderaniDownload
Gjyste Vulaj - Po lujne qikatDownload
Gjyste Vulaj - Shuj shuj zemerDownload
Gjyste Vulaj - Ti nuk je fajtorDownload
Gjyste Vulaj - Ndarsmen toneDownload

Ziko 5
Zico - Track 11
Download
Zico - Track 4Download
Zico - Track 8Download
Zico - Track 12Download
Zico - Track 3Download
Zico - Track 1Download
Zico - Track 2Download
Zico - Track 7Download
Zico - Track 6Download
Zico - Track 5Download
Zico - Track 9Download
Zico - Track 10Download

Fadil Krasniqi
03 - Njehre zemren ta lendova
Download
05 - Je e bukur si nje luleDownload
10 - Gezim kane yjet e natesDownload
07 - Dashuri dhe helmDownload
09 - Nje djale kisha me iku ne gurbetDownload
04 - Vetem ty te kamDownload
01 - Je fati qe kerkojDownload
02 - Dashurine ta kam faleDownload
06 - Goce e bukurme
lezet
Download
Shehribane Mema dhe Besarta Krasniqi100Download

Hitet e kohes

Ermali feat Sinani - Hajredin pasha
Ermal Fejzullahu - Une me buke e ti me gurre
Machiato Band-Fustani
Memli & Ledina Celo-Mos plas
Miranda Hashani-Mos me lini vet
02 - Hajde ti me mu
Ice Boy-Nje puthje
Cruisin feat. Etno Engjujt
UniKKatiL- Diss Tingulli3 & R. Rruges (Go njerY ma i forti je)
Vesa Ft. Kaqi - Bija e dikujt
Selekcioni 039 - Nukiduaret
Leonora Poloska-Te dua ste dua
B.B. Poqi - Mendoj per ty
Afrim Muciqi - Lujma, Lujma
Afrim Muciqi - Yjet
Vlera Jusufi - Kurune
Gold Snake - Muzika Tallava
Corona- Hajde me shuplak (disponim)
Dani - Krisi Pushka
Dani - Tradhtare

Nota fest 2005
Anakonda - Te jetosh si duashe
Download
Ata & Sevimi - Pritja Download
Berkani - Kujt ti them zemer Download
Bertani Aslan - Ndize Download
Blerim Ahmeti - Eja ti Download
Burim Hoxha - Kalorsi i nates Download
Edita Sopjani - Me thuaj deri ner sy Download
Emira Ademi - Temperamente Download
Ermal Fejzuallahu - Une me buk ti me gur Download
Gana - Nuk je fer Download
Gentiana Gojani - Do te gjej Download
Gerta Heta - Me ngjan sikur Download
Habibe Ostreni - Mos mendo Download
Jeta Faqoli - Me vjen keq Download
Lindita Majku - Sjam e dhjeta Download
Loti & Curri - Bij Download
Mirsad Jakupi - Kjo diqka Download
Mirsad Shabani - Obsesion Download
Shpen Latifi - Qdo gje ndryshone Download
Syri i shqiponjes - Veq per ty zemer Download
Valon Suma - Mos me thuaj Download
Vlera Jusufi - Kur une Download
Vlora Limani - Per ty kam nevoje Download
Yllka Kuqi - Shpresoj Download

Cynite
Beat
Cyanide - Na Jemi Tba
Cyanide ft Rebel - Vec edhe njeher
Cyanide - Tybe Nuk Tkom Faj
Cyanide ft. Rebel- Lidhja e Re (Mix)
Cyanide - Lshoni Rrug
Cyanide ft. N.A.G- Mos thuj jo
Cyanide ft. Rebel-Njerzt harrojn
Cyanide-Oj Ti Qik
CyaNide - Semafori i Kuq (Ekrem Gj Diss)

Sinan Hoxha - Egzistoj
Gabimi
Download
Gruja 8 me 2Download
Cuni BukurDownload
Ma ste DuDownload
Sa i ke puthurDownload
ShukarijeDownload
Tani e diDownload
Vetem Ty te DuDownload

Duda feat Monny
Monny - D.u.d.A - Intro
Monny - D.u.d.A - Cohu shqiptari
Monny - D.u.d.A - Endra
Monny - D.u.d.A - Kurvat
Monny - D.u.d.A - Na fitojna
Monny - D.u.d.A - Na po shami
Monny - D.u.d.A - Narkomani
Monny - D.u.d.A - Po vjen era
Monny - D.u.d.A - Shqipe me 2 kry
Monny - D.u.d.A - Shum t'gjon
Monny - D.u.d.A - Skiti

Kenga Magjike 2005
Aferdita Bajrami - Spaske qen naiv
Download
Alb Magji - VidelDownload
Anxhella&BigMama - Sonte dridhumDownload
Aurora - le le kaquerreleDownload
Bemi Metani - Engjel a DjallDownload
Bleona Qerreti - SduaDownload
Blero - Me mungonDownload
Brikena Beqiri - MallkimDownload
Burim Hoxha - Pak une pakez tiDownload
Denada Bare - Me frymen tendeDownload
Egla Shkurti - Sa premtimeDownload
Elvana Gjata - Te kam xhanDownload
Emi&Xhina - Lere naten pasDownload
Erio Qerfozi - Natet e gjataDownload
Esad Ademi - Nuk mund te rrezistshDownload
Flori - Me sy mbyllurDownload
Genta Ismajli - Nuk dua tjeterDownload
Greta Koci - Kam mallDownload
Jola - Ti jeDownload
Ermal Fejzullahu

 1. Cika e Prishtines
 2. Te kujtoj me malle
 3. Nuk mund te te fal
 4. Dashuria nuk mesohet nlibra
 5. Per nje dashuri
 6. Mike
 7. Vajzat
 8. Me lejo te te dua
 9. Nje buzeqeshje
 10. Nostalgjia

Hitet verore

 1. Adelina Thaqi dhe Jehona Sopi - MΓ« do mua
 2. Antigona Rustolli - Ty Veq Ty
 3. Big Mama - Zbritje sezonale
 4. Bleona Qereti - Zemra boom boom
 5. Etno Engjujt - Albanian feat Lyrical Son
 6. Etno Engjujt - Me qika me nejt
 7. Gentiana Ismaili - Pse te dua ty
 8. Gjyste Vulaj - Syt e tu si magnet
 9. Hana Band - Ende e dua
 10. Hana Band - Problem ShumΓ« serioz
 11. Hija e JetΓ«s - Rreh shuplaka
 12. Meda - C'ka m'ka syri


The Bloody Alboz

 1. Rebel a.k.a UniKKatiL - Intro
 2. Per Vllazni
 3. Na Thej
 4. B52 ft UniKKatilT Special KGishtinE3t
 5. Shuj
 6. UniKKatiL ft JeTon Tee Sun Um Prek
 7. UniKKatil ft Special KMakfiozi Kungjat
 8. NAG ft UniKKatiL B52 Cyanide Pa Meshir
 9. UniKKatil ft Mafioz Buja NAG Hajde Tlagi
 10. Tornados ft Cyaniderebelsremix Lidhja e Re
 11. RebelakaUniKKati Mos t vjen Inati feat Presioni ZE
 12. Preiosni ft JeTon UniKKatiLremix Lidhja e reGenta

 1. Genta - Gabova
 2. Genta - Luj Me Mua
 3. Genta - Mpuq Mpuq
 4. Genta -Mu Largo
 5. Genta - Pse Te Dua Ty
 6. Genta - Une Jam Fati Yt
 7. Genta - Sdo Te Pres
 8. Genta - per ty jam e vdekur
 9. Genta - Zor pa mua e keq per mua
 

 1. Jehona Sopi - Jam ajo qΓ« jam
 2. Jehona Sopi - Sot mos thuaj jo
 3. Jehona Sopi - Veç të jem me ty
 4. Jehona Sopi - S'mΓ« then dot
 5. Jehona Sopi - Kriza
 6. Jehona Sopi - S'ia falΓ«
 7. Jehona Sopi - Γ§do gjΓ« ndryshojΓ«
 8. Jehona Sopi - Edhe prap se prap
 9. Jehona Sopi - Ti
 10. Jehona Sopi - KurrΓ« s'tΓ« deshta

Arta Bajrami
100%
Download
As me gram as me okeDownload
Femer ShqiptareDownload
Jarani jemDownload
Magnet per tyDownload
Ndoshta dhe te duaDownload
Pik ne ZemerDownload
Ti Kam Fal Gabimet Download
Akullorja me Vanill Download

Soni
E vogla
Download
Eja ne ballkonDownload
Eja ejDownload
Lag e tereDownlaod
Nje me dyDownload
ShkoDownload

Remzie Osmani

 1. Track 1
 2. Track 2
 3. Track 3
 4. Track 4
 5. Track 5
 6. Track 6
 7. Track 7
 8. Track 8
 9. Track 9
 10. Track 10
 11. Track 11
 12. Track 12
 13. Track 13
 14. Track 14
 15. Track 15
 16. Track 16
 17. Track 17
 18. Track 18
 1. Nora Istrefi - Ajo t' pΓ«lqen
 2. Nora Istrefi - Edhe pas teje
 3. Nora Istrefi - Festa ime
 4. Nora Istrefi - Negativ
 5. Nora Istrefi - Kam menduar
 6. Nora Istrefi - Pse tΓ« dua
 7. Nora Istrefi - Nuk dua
 8. Nora Istrefi - Shko tash
 9. Nora Istrefi - Taxi
 10. Nora Istrefi - The one

Ganja
01 - U knaqem tu knaq
02 - Ultimatum
03 - U Mashtrove
04 - S'jam per avantur
05 - Kerkoj gjysmen tjeter
06 - Nuk e rrok
07 - Fluturoj, fluturo
08 - Dashurin ti se meriton
09 - Ti ike
10 - Acid Tallava


Etno Engjejt

 1. Intro
 2. Albanien
 3. Haje NjΓ« Banane
 4. Interlud
 5. Kompetencat
 6. Me qika me nejt
 7. Metropolet
 8. Mir mengjes
 9. N'kerr
 10. PΓ«r Club
 11. Sheherlikja
 12. Zadja
 13. Thong a thong
 14. Vitamina E
 15. Se-Ks
 16. Shume fell
 17. Shake Shake
 18. Gabimet
 19. Outro

Blero
01 - Cant U see
02 - Dashuri pa fund
03 - Eja ti
04 - Faleminderit nene
05 - Front page
06 - Hapi i pare
07 - Kthehu ti (feat Memli - Remix)
08 - Kthehu ti (feat Memli)
09 - Ti je krjet
10 - Where the party at (feat H.O.P)


2PO2
Hip Hop Shqip 2
Download
Kush feat Donpizhi & Memli Download
Hip Hop FilozofiDownload
I lig per armikDownload
QartuDownload
Ngrehja kamenDownload
JetojDownload
Qjelli imDownload
Vdes dhe ringjallemDownload
Made in ShqiptariDownload
Alboholics – rimaDownload
Prishtina e CenzuruneDownload
Tu kacafyt me jet - TBADownload
MerzitshemDownload

A & B
Telefoni - Intro
Download
Luj qyqekDownload
Je shume sexyDownload
E premtja erdhDownload
MillionerDownload
pa ty nuk jetojDownload
Qe tet viteDownload
Je shume sexy - acapellaDownload
Du vetraust mir nichtDownload

Valton Krasniqi

A kuku
Download
Lujma dorenDownload
Lujma lujmaDownload
Mos u ben ZvicerraneDownload
Po me thot gruajaDownload
Qu zeshkaneDownload
Syt e tuDownload

Alban Skdenderaj
01 - Bukuri e frikshme
02 - Deri nΓ« fund
03 - Thirrje e dΓ«shpruar
04 - VetΓ«m ty
05 - E verteta ime
06 - My O asis
07 - Hapsira e njΓ« Γ«ndrre
08 - Verso il blu - ver. Italisht VetΓ«m ty


Hip Hop Tallava

 1. Track 01
 2. Track 02
 3. Track 03
 4. Track 04
 5. Track 05
 6. Track 06

TNT
Harrimi
Download
Kur dashuria nje dit shkonDownload
Kur ty nuk te kamDownload
Luje belin lujeDownload
Nate e koeDownload
Per tyDownload
Prej se ikeDownload
Te gjitha ti i kisheDownload
TrenfiDownload


Big Mama
Zbritje Sezonale
Download
Ishe agresivDownload
Le te plasin krejtDownload
Me je fiksuarDownload
Nuk mundemDownload
Shokit timDownload
ShujDownload
Ti po ngucDownload
Une jam ligj per tyDownload
Ashk zamani Downlo

MAHMUT FERATI - NUSJA JONE
1. NUSJA JONΓ‹
2. MΒ΄KA FALΓ‹ ZOTI PΓ‹R KΓ‹TΓ‹ DITΓ‹
3. NDOSHTA ISHA PAK E RE
4. YLLI IM NUK NDIZET MA
5. KΓ‹NGΓ‹ PΓ‹R ISΓ‹ KASTRATIN
6. I MIRI DHE I KEQI
7. TASH Γ‹SHTE VONΓ‹
8. KΓ‹NGΓ‹ PΓ‹R RRAHIM BEQIRIN
9. KU PIK LOTI KA DASHNI
10. MATURANTΓ‹VE

MELI - FLUTUROI BILBILI
1. Fluturoi bilbili
2. MΓ«ngjes i pafat
3. Γ‡ka ka ajo qikΓ«
5. LamtumirΓ«
6. Mos qaj
7. Hyni gjithe nΓ« valle
8. Dixhu kallu

MENTOR KURTISHI - PIKON LOTI
1. Mos me thuaj jo
2. Pikon loti3. Ku je ti
4. Dy shokΓ«
5. Jeto se unΓ« kam vdek pΓ«r ty
6. Ajo shkoj
7. Shko ti shko
8. Dashuri e vjeter

MISINI - GEZUAR GEZUAR
01. Track 1
02. Track 2
03. Track 3
04. Track 4
05. Track 5
06. Track 6
MOTRAT KRASNIQI - MOS PREMTO KUR S'DASHURON
1. KΓ«ngΓ« dasmash
2. Mos Premto kur sΒ΄dashuron
3. KΓ«ngΓ« pΓ«r trimat
4. Ti vetΓ«m ti
5. Shikimi i parΓ«
6. LumΓ« ai qΓ« vdes
7. KΓ«ngΓ« pΓ«r Visar Krasniqin
8. N'agim herΓ«t
MOTRAT MUSTAFA - PER JU QE E DONI KENGEN SHQIPE
1. Loja jote8. Pse mΒ΄banΓ« merak
9. LetΓ«r nga Presheva
3. lujma dorΓ«n
10. QikΓ« nΒ΄kapixhik
4. Do ta kallim dushkun
11. Mori vashΓ«5. Fryni era
12. Ti njΓ« mollΓ« unΓ« njΓ« mollΓ«
13. Seq mu dogj kjo zemΓ«r
7. Dil te kroni
MOTRAT MUSTAFA - KRISI PUSHKA, U BA NAMI
1. Krisi Pushka
2. Paska pa nΓ«na njΓ« Γ«ndΓ«r
3. Deti dhe gurbeti
4. Ku tΒ΄ika motΓ«r
5. Vajtimi i vΓ«llaut
6. Thret Kosova TetovΓ« moj motΓ«r
7. Kush po qan nΓ«n hije tΓ« blinit
8. Mua mΒ΄thrasin refugjat
MOTRAT MUSTAFA DHE VALBONA KELMENDI - POTPURI KENGESH DHE KENGE DASMASH
1. Track 1
2. Track 2
3. Track 3
4. Track 4
5. Track 5
6. Track 6
7. Track 7
8. Track 8
9. Track 9
10. Track 10
11. Track 11
12. Track 12
13. Track 13
MIHRIE BRAHA - EJA
1. LAZDRANI
2. EJA
3. KAM RA NΓ‹ DASHURI
4. ZEMΓ‹RGURI
5. DASHURI E BURGOSUR
6. EJA Beka MIX
7. QESHU DJALO
8. NGA Γ‹NDΓ‹RRA NΓ‹ Γ‹NDΓ‹RR
9. ISHA
10. MOJ E MIRA
11. NOSTALGJIA
12. Γ‹NDΓ‹RRA IME
13. 1000 VJET VETMI
NUSRET MUCIQIDHE CORONA - SA TE DASHUROJ
1. Sa tΓ« dashuroi
2. Mix popullore
3. Po vjen nusja
4. Luj lirie
5. Potpuri popullore
6. Ku ke humbur
7. O sa je e vogΓ«l
REMZIE OSMANI - KENGA JETON
1. AndΓ«rr Shqiptare
2. KΓ«ngΓ« pΓ«r Reqakun
3. Kur bashkon hana dy nana
4. Zog u bafsh more sugar
5. M'kanΓ« thΓ«nΓ« shoqet mbrΓ«mΓ«
6. KΓ«nga jeton7. Mos harro
8. Kujtoj emrin tΓ«ndΓ«
9. Sa mirΓ« e luan vallΓ«n
10. Pa nΓ«nΓ«
11. Moj KosovΓ« mirΓ« se tΓ« gjeta
12. Djalit nΓ« mΓ«rgim
13. Nusja pa duvak
14. Kaj Dylbere
RIFAT BERISHA - PER FLAMUR ME LIDH NJE FJALE
1. NJΓ‹ BILBIL TUE KΓ‹NDUE N'ORGAJE
2. KΓ‹NGE PΓ‹R QYTETIN E PEJES
3. VLLA O LABINOT
4. KΓ‹NGE PΓ‹R ADRIAN KRASNIQIN
5. PREMTIMIN E DHΓ‹NE
6. RRITU USHTRIA JONE
7. KΓ‹TU PO I THONE LUGU I BARANIT
8. QKE LAHUT
9. SHARKIA E BACES
10. DAL KADAL MOJ QIFTELI
11. MOS KJAJ MOJ NANΓ‹
12. QOHU OJ RINI
RITMI I RRUGES - BOTA ESHTE E JONA
1. Track 01
2. Track 02
3. Track 03
4. Track 04
5. Track 05
6. Track 06
7. Track 07
8. Track 08
9. Track 09
10. Track 10
11. Track 11
12. Track 12
13. Track 13
14. Track 14
15. Track 15
16. Track 16
ROVENA DILO - ANTE
01. Ante i tokΓ«s sime
02. Erdhi prilli shkriu bora
03. Hape qiellin pΓ«r mua
04. Jeta Γ«shtΓ« e shenjtΓ«
05. Bota e madhe Γ«shtΓ« me ty
06. Kam njΓ« brengΓ« nΓ« zemΓ«r
07. FjalΓ« tΓ« pΓ«rjetshme
08. NΓ« ShkodΓ«r tΓ« vish
09. Antinostradamus
10. Dashuria
11. PΓ«r njΓ« Γ§ast mΓ« ndali zemra
12. Stranger in the night
ROVENA STEFA - BIE DEBORE
1. Me bΓ«n magji
2. Per nje te puthur
3. Dua te jetoj
4. Ktheu ti
6. Bie_debore
8.Vetem ti
9. Eja te vallezojme
ROVENA STEFA - PARAJA
1. Paraja
2. Mos thuaj shko
3. Ku je ti
4. Mos ngacmo telat e mija
5. Morra rrugΓ«n pΓ«r JaninΓ«
6. Ska triumf nΓ« dashuri
7. Me ty nΓ« terr
8. MΓ« bΓ«n magji
9. Harem
10. NΓ« agime tΓ« kΓ«rkoj
SABRI FEJZULLAHU - MERRMA SHIUN E PRISHTINES
01. Fshatarja ime MP3
02. Merrma shiun e PrishtinΓ«s MP3
03. SytΓ« qiellor MP3
04. Moj e mira e BesianΓ«s MP3
05. Mes baltinΓ«s sΓ« paemΓ«r MP3
06. Me dashje tΓ« harrova MP3
07. Mos i leni dritat fikur MP3
08. Hej ai detΓ« i syrit tΓ«nd MP3
09. Takimi MP3
SABRI FEJZULLAHU - CIKA E ULPIANES
1. Po te pres qe njemije vjet
2. Ku je Kosove
3. Kujtimet
4. Letrat e mija
5. Lot tu befsha
6. Nuk i dua bardhesit
7. Qika e ulpijanes
8. Shpirti magji
9. Gurgullima e dashurise
10. Remix
SALA DHE RAMIZJA - KENDOJME PER JU
1. Track01 MP3
2. Track02 MP3
3. Track03 MP3
4. Track04 MP3
5. Track05 MP3
6. Track06 MP3
7. Track07 MP3
8. Track08 MP3
SELAMI KOLONJA - DO VI
01. MΓ« thirre nΓ« emΓ«r
02. FolΓ« moj
03. Gugu ftua
04. NjΓ« gΓ«rshetΓ«
05. PerΓ«ndeshΓ«
06. JaninΓ«s
07. Balada pΓ«r motrΓ«n
08. Loton qyqja
09. TΓ« pΓ«rcollΓ«n
10. Poçari
11. KΓ«rkoj njΓ« zΓ« fΓ«mie
12. Sy zeza13. Bukuri
14. Vajto botΓ« me ne

Shkarko
Edona Llaloshi - Pike ne zemer

Shkarko
Edona dhe Milot Llaloshi - Per ty po flas

Shkarko
Ermal Fejzullahu dhe Sinan Hoxha - Hajredin pasha

Shkarko
Mihrije Braha - Refuzova

Shkarko
Zanfina Ismajli - Partizani vogel

SHADIJE SINANI DHE SELIM ARIFI - PER JU NGA ZEMRA
1. Track01
2. Track02
3. Track03
4. Track04
5. Track05
6. Track06
7. Track07
8. Track08
9. Track09
10. Track10
11. Track11
12. Track12
13. Track13
14. Track14
SHKELZEN JETISHI - JU KENDON ZEMRA
01. Hajde moj sevdaMP3
02. Kur nje dite te pasheMP3
03. Lujma lujma doren mbi doreMP3
04. Mori nene rash nΒ΄hapsaneMP3
05. Sa defrim sonte do kemMP3
06. Zambaku i bardhe kur lulzonMP3
07. ZareMP3
08. Zuna ne kajkMP3
09. Me agoj ditaMP3
10. Me pak bejteMP3
11. Mirembrema zoti i shpiseMP3
12. Nje barake me derras t'vjetraMP3
13. O kandil garipiMP3
14. Ruju qiko teritMP3
SHKURTE FEJZA - TE DUA KOSOVE
1. Mora fjalΓ«
9. Theranda ime
2. TΓ« dua KosovΓ«
10. Falma lotin
3. KΓ«nge pΓ«r fehmi Barotin
11. KΓ«nge pΓ«r Ramadan Rexhepin
4. Kthimi i Skenderbeut
12. Dashuri e madhe
5. PrishtinΓ«s
13. KosovΓ« - ShqipΓ«ri
6. Slupqanit
14. KΓ«nge per Bekim Sejdiun
7. KΓ«nge pΓ«r Selman Lajqin
15. NΓ« TanushΓ«8. Trima pΓ«r liri bini

Shaqir CΓ«rvadiku, Valbona Kelmendi & VioletΓ« Kukaj
01 Kur na thrret Kosova
02 Ai Γ«shtΓ« i gjallΓ«
03 Me gΓ«zim po shkoj n'ushtri
04 Γ§ka po thot Adem Jashari
05 Nji grusht dhe ma i shtrenjt se jeta
06 KΓ«ngΓ« e shkruar me gjak
07 Oj KosovΓ«
08 Kush na ndali diellin
09 Atje larg
10 Erdhi dhandrri nga gurbeti
11 Diell e hanΓ«
12 Hiqe lotin
13 Γ§ke bilbil qΓ« po vajton
14 Bajram Curri
15 Hypi qika n'mollΓ«
16 Kulla e braktisur
17 Vlora
18 Po ju thrret vendlindja
19 Karaifili i zemanit

SHYHRETE BEHLULI - TI FINAR I PASHUAR
1. Lum, lumi unΓ«
2. Ju dΓ«gjues tΓ« kΓ«ngΓ«ve tΓ« mia
3. KΓ«ngΓ« dasme4. Gurbetqari
5. Ti fanar i pashuar
6. Kur tΓ« merr malli pΓ«r mua
7. NΓ« Γ«ndΓ«rr mΓ« troket
8. KΓ«ngΓ« pΓ«r Haxhi Haxhaj
9. Shpirti im10. Medresja
11. KΓ«ngΓ« per Sabit Rrahimin
SINAN VLLASALIU - LUTEM
01. Avanturiste
02. Edhe e bukur edhe tradhtare
03.Luje luje ti ate bel
04. Si dikur
05. Harroj genjeshtrat
06. Bija ime
07. Guri i nenes
08. Lutem
09. Agu i drites
10. Ik me shpejt
11. Dona
SYNDIKATA - ESHTE E JONA DARDANIA
1. Intro
2. Pa prit
3.Ktheu
4. Eshte e jona dardania
5. Vrasje6.Shpella
9. Ti bandit
10. Sot eshte
11. Kush eshte ai
12. Eshte e jona dardania remix
13. Tani pushojm
MIX
1. Adelina (Mos ma ndal)
2. Adelina (Une duhet)
3.Gili (Ti harrovΓ«)
4. Fisniket (Shiu)
6. Beka (Sa e bukur je)
7. Sabri F (Merrma shiun e PrishtinΓ«s)
9. Shkubmin K (Te kΓ«rkoj)
LIVE ULQIN - PER JU NGA ZEMRA
1. Vallzoni vallzoni
2. Rreth reth bahqes u solla
3. Tufa tufa
4. Fato Fato
5. Sonte kemi dasem
6. Tridhet ditΓ« e ramazanit
7. Potpuri shkodrane
VALLE DASMASH
01. Track 1
02. Track 2
03. Track 3
04. Track 4
05. Track 5
06. Track 6
07. Track 7
08. Track 8
09. Track 9
VALLE DASMASH 2
01. Track 1
02. Track 2
03. Track 3
04. Track 4
05. Track 5
06. Track 6
07. Track 7
08. Track 8
08. Track 10
09. Track 11
VALLE DASMASH 3
1. Track01
2. Track02
3. Track03
4. Track04
5. Track05
6. Track06
7. Track07
8. Track08
VELLEZERIT ALIU DHE ADELINA PIREVA
1. Track 01
2. Track 02
3. Track 03
4. Track 04
5. Track 05
6. Track 06
7. Track 07
8. Track 08
9. Track 09
10. Track 10
11. Track 11
12. Track 12
13. Track 13
14. Track 14
15. Track 15
16. Track 16
17. Track 17
18. Track 18
19. Track 19
VIOLETE KUKAJ - AI ESHTE I GJALLE
1.Ai Γ«shtΓ« i gjallΓ«
2. KΓ«ngΓ« e shkruar nΓ« gjak
3. Oj KosovΓ«
4. Diell e HanΓ«
5. Hiqe Lotin
6. Kulla e Braktisur
7. Vlora8. Karafili i zemanit
9. Track09
10. Track10
11. Track11
12. Track12

NDOSHTA DO TE GJENI NJE KENGE NE DISA VENDE POR KJO NUK NDOLL PER FAJIN TIM SEPSE KETU KA SHUME KENGE DHE NUK MUND TI SELEKSIONOJ VETEM UNE.

KUSHDO QE DIN TE MODIFIKOJNE NJE WEB TE KONTAKTOJE NE CEKANI_GHOST@YHAOO.COM PER NDIHME SEPSE JAM I VETEM.